قاضی‌زاده هاشمی در صحنه انتخابات می‌ماند
قاضی‌زاده هاشمی در صحنه انتخابات می‌ماند

قاضی‌زاده هاشمی در صحنه انتخابات می‌ماند سخنگوی ستاد مردمی “دولت سلام” گفت: قاضی‌زاده هاشمی در راستای احترام به درخواست حامیان خود مبنی بر تشکیل دولت جوان انقلابی، تا آخر در صحنه انتخابات حضور دارد و انصراف نخواهد داد. حامد تیموری سخنگوی ستاد مردمی دولت سلام با اعلام این خبر اظهار کرد: قاضی‌زاده هاشمی در راستای […]

قاضی‌زاده هاشمی در صحنه انتخابات می‌ماند

سخنگوی ستاد مردمی “دولت سلام” گفت: قاضی‌زاده هاشمی در راستای احترام به درخواست حامیان خود مبنی بر تشکیل دولت جوان انقلابی، تا آخر در صحنه انتخابات حضور دارد و انصراف نخواهد داد.

حامد تیموری سخنگوی ستاد مردمی دولت سلام با اعلام این خبر اظهار کرد: قاضی‌زاده هاشمی در راستای احترام به درخواست حامیان خود مبنی بر تشکیل دولت جوان انقلابی، تا آخر در صحنه انتخابات حضور داشته و انصراف نخواهد داد.

وی از حامیان قاضی‌زاده هاشمی خواست در ساعات باقی مانده از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، بدون توجه به شایعات در صحنه حضور داشته و به تبلیغ و تبیین برنامه‌های جوان‌ترین کاندیدای حاضر در انتخابات بپردازند.

تیموری گفت: امشب قاضی‌زاده هاشمی پس از حضور در گفت وگوی ویژه خبری شبکه ۲ سیما؛ ساعت ۲۴ در کلاب هاوس به سوالات مردم پاسخ خواهد داد.

 

همتی خطاب به مهرعلیزاده: مسوولیت مرا 

سنگین‌تر کرده‌اید

عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پیامی به محسن مهرعلیزاده تصریح کرد: با انصراف خود از ادامه حضور در انتخابات، مسوولیت مرا سنگین‌تر کرده‌اید.

عبدالناصر همتی در پیامی خطاب به محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: در مسیر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در غیاب جریانات مهم سیاسی برگزار می شود، حضرتعالی با آزادگی و صراحتتان نقش ارزنده‌ای به نمایش گذاشته و سعی کردید تا صدای حذف‌شدگان این رقابت باشید.

همتی افزود: حال که با انصراف خود از ادامه حضور در انتخابات، مسوولیت مرا سنگین تر کرده‌اید از حضرتعالی طلب دعای خیر جهت ادامه این راه پرنشیب و نیز کمک فکری و عملی برای فردای بهتر ایران عزیزمان را دارم.

محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای به وزیر کشور از ادامه حضور در رقابت های انتخاباتی انصراف داد.

ستاد انتخابات کشور نیز در اطلاعیه شماره ۱۷ خود انصراف محسن مهرعلیزاده از ادامه نامزدی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری را تایید کرد.

 

زاکانی از ادامه رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد

علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از ادامه رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد.

علیرضا زاکانی پس از حضور در امامزاده علی اکبر (ع) چیذر و در جوار مرقد فرمانده شهید حاج محمود (عبدالله) نوریان از حضور در عرصه انتخابات کناره گیری کرد.

زاکانی امروز در سخنانی گفت: با توجه به اقبال فراوانی که از آیت الله رئیسی شده است من ایشان را اصلح می‌دانم و خودم هم به ایشان رای می‌دهم و امیدوارم با انتخاب ایشان اصلاحات اساسی در کشور انجام شود.

وی امروز همچنین در حساب کاربری خود در توییتر ‌نوشت:

«مردم شریف ایران!

با ایده و برنامه‌ای متفاوت آمدم تا مدافع ارزش‌های انقلاب خمینی (ره) و فریاد غارت‌زده‌ها بر سر غارتگران باشم. هدف پیروزی جبهه انقلاب بود و اینک با اقبال مردم، مصداق تحقق آن، برادر عزیزم آقای رییسی است. در فرهنگ بسیجی، انصراف ازطی مسیر معنا ندارد.»