لزوم توسعه خدمات بیمه مکمل
لزوم توسعه خدمات بیمه مکمل

  مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: از توسعه و ارتقاء خدمات بیمه آتیه سازان حمایت می کنیم. دکتر ناصحی در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان بیمه آتیه سازان حافظ گفت: بیمه آتیه سازان حافظ یکی از بزرگترین بیمه های مکمل کشور بوده که خدمات قابل قبولی را ارائه می دهد، بدون تردید این مجموعه رو […]

 

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: از توسعه و ارتقاء خدمات بیمه آتیه سازان حمایت می کنیم.
دکتر ناصحی در نشست مشترک با مدیرعامل سازمان بیمه آتیه سازان حافظ گفت: بیمه آتیه سازان حافظ یکی از بزرگترین بیمه های مکمل کشور بوده که خدمات قابل قبولی را ارائه می دهد، بدون تردید این مجموعه رو به رشد بوده و از اقدامات مسئولان این بیمه در تراز مثبت مالی و افزایش سرمایه قدردانی می شود.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، با ابراز امیدواری از ارائه خدمات درخورشأن این شرکت به بیمه شدگان افزود: خدمات بیمه آتیه سازان حافظ باید ارتقا پیدا کند و ما با جدیت مسائل را در این حوزه پیگیری می‌کنیم، البته خدمات قابل قبولی توسط این بیمه ارائه می شود که می توان به خدمات جدید آن در حوزه روستایی اشاره کرد.
وی با تاکید براینکه توسعه خدمات تکمیلی در مناطق روستایی می تواند افزایش رضایتمندی بیمه شدگان را به دنبال داشته باشد تصریح کرد: بدون شک دانشگاه‌های علوم پزشکی باید در این زمینه همکاری کنند تا بیمه درمانی روستاییان کامل‌تر شود، ضمن اینکه در بحث تلفیق بیمه پایه و تکمیلی در کارکنان وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشکی باید همکاری های مناسبی را داشته و در این خصوص رایزنی هایی نیز انجام شده است.
دکتر ناصحی با بیان اینکه در بحث الکترونیکی کردن خدمات کارهای مهمی در سازمان بیمه سلامت انجام شده است اظهار داشت: گزارش ها در خصوص ارائه خدمات الکترونیکی از روند رو به رشد حکایت دارد . در شش ماه آخر سال ۹۹و سه ماه گذشته سال ۱۴۰۰ اقدامات مناسبی در این باره صورت گرفته است.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بیمه مکمل آتیه سازان حافظ باید با فعالیت مناسب دغدغه مردم را در دریافت خدمات کاهش دهد، البته تکریم بیمه‌شدگان و ارباب رجوع نیز مورد توجه ما قرار دارد و این مسئله با جدیت در دستور کار سازمان است.
وی با اشاره به اینکه بسته‌ها در بیمه های پایه باید کاملتر بوده و پرداخت از جیب مردم باید کاهش پیدا کند افزود: باید حمایت‌های بیشتری از بیمه‌شدگان انجام گیرد و دانشگاهها و وزارت بهداشت در این زمینه اعلام همکاری و آمادگی دارند، بدون شک ما از توسعه و ارتقاء خدمات بیمه آتیه سازان حافظ حمایت می کنیم، هر چند که باید با منابع کمتر بیشترین و با کیفیت ترین خدمات را به بیمه شدگان ارائه داد.