مجیدی برای دانشگر چه برنامه‌ای دارد؟
مجیدی برای دانشگر چه برنامه‌ای دارد؟

  کادرفنی استقلال قرار است درباره وضعیت محمد دانشگر تصمیم گیری کند. طی روزهای گذشته بحث بر سر قرار نگرفتن محمد دانشگر در لیست نفرات اعزامی استقلال به عربستان حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرده است. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وجود پادرمیانی نزدیکان و مسئولان باشگاه و همچنین جریمه نقدی این بازیکن […]

 

کادرفنی استقلال قرار است درباره وضعیت محمد دانشگر تصمیم گیری کند.
طی روزهای گذشته بحث بر سر قرار نگرفتن محمد دانشگر در لیست نفرات اعزامی استقلال به عربستان حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرده است. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با وجود پادرمیانی نزدیکان و مسئولان باشگاه و همچنین جریمه نقدی این بازیکن و ابراز ندامتش راضی نشد دانشگر را همراه تیم به عربستان ببرد و حالا وضعیت این بازیکن در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.
در این رابطه احمد مددی مدیرعامل استقلال اعلام کرد که کمیته انضباطی باشگاه با دانشگر برخورد کرده اما اینکه در لیست تیم باشد یا نه به نظر فرهاد مجیدی برمی‌گردد. از این رو بعد از صحبت های مددی این شایعه به وجود آمد که ممکن است دانشگر چند روز دیگر به صورت اختصاصی به عربستان برود اما این موضوع را مدیران استقلال و کادرفنی تیم تایید نکردند.
همچنین فراز کمالوند مدیرفنی استقلال که رابطه بسیار نزدیکی هم با فرهاد مجیدی دارد، دیروز اعلام کرد که درباره دانشگر تصمیمی خواهند گرفت که به سود باشگاه و این بازیکن باشد. حال باید دید کادرفنی استقلال و در راس آن فرهاد مجیدی چه برنامه ای برای دانشگر خواهند داشت.
دانشگر خودش هم این روزها موضع سکوت را در پیش گرفته و امیدوار به بخشش از طرف مجیدی است اما وضعیت او نامشخص است. با این وجود احتمال بازگشت دانشگر به تیم وجود دارد. اگرچه که بعید است در خلال رقابت های آسیایی این اتفاق بیفتد اما احتمالا بعد از رقابت های لیگ قهرمانان این مدافع خاطی به تمرینات استقلال برگردد و کارش را از سر بگیرد.
شکوری: هندی‌ها می‌گویند بیمارستان شلوغ است
معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ضمن اعتراض شدید به میزبانی هندی‌ها، می گوید تا ساعاتی دیگر پاسخ تست اعضای تیم در اختیار باشگاه قرار خواهد گرفت.
ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس روز دوشنبه در گفت و گویی در مورد تاخیر ۳۶ ساعته در ارائه پاسخ تست PCR اعضای کاروان سرخپوشان ایران اظهار داشت: متاسفانه همان‌طور که پیش‌بینی می‌کردیم، با شرایط پیچیده‌ای مواجه هستیم. قبل از شروع سفر به هند هم در مکاتبات رسمی بابت نگرانی از میزبانی هند به کنفدراسیون فوتبال آسیا هشدار دادیم.
او در ادامه درباره چرایی طولانی شدن دریافت پاسخ تست های کرونا اضافه کرد: از عصر دیروز پیگیر دریافت پاسخ تست‌ها هستیم اما هر بار جواب می‌دهند که باید منتظر باشیم و این انتظار و طولانی شدن روند دریافت پاسخ، نگرانی زیادی برای هواداران ایجاد کرده است.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چه اقداماتی برای پیگیری انجام شده، عنوان کرد: جدا از پیگیری از داخل هتل محل اقامت، تماس‌های تلفنی پیاپی با مسئولان برگزاری مسابقات و فدراسیون فوتبال هند و ایران داشتیم و از شب گذشته نامه‌نگاری رسمی را ادامه دادیم و اعتراض شدیدمان به این وضعیت را اعلام کردیم. در پاسخ به پیگیری ما اعلام شده تا ظهر امروز، تست‌ها آماده می‌شود و ترافیک کاری در بیمارستان را دلیل این تاخیر عنوان می‌کنند. به هر حال، ما منتظر واکنش کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم و پیگیری‌ها را تا زمان رسیدن به جواب نهایی، ادامه می‌دهیم.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس حرف هایش را با انتقاد از شرایط میزبانی هندی ها خاتمه داد: برای ادامه کارمان در هند، درخواست بهبود شرایط حرفه‌ای‌تری را داشتیم و امیدواریم هر چه زودتر این وضعیت تغییر کند.
جدول لیگ برتر و اتفاقی که باورکردنی نیست!
هر چند با برگزاری دیدارهای معوقه، سیمای جدول لیگ برتر فوتبال ایران تغییر می‌کند، اما جایگاه دو تیم لیگ برتری شده برای حتی ساعاتی هم جالب‌توجه است.
برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا همزمان با دیدارهای لیگ برتر فوتبال ایران باعث شده تا شکل و شمایل جدول به هم بریزد و برخی تیم‌ها ۲۰ بازی خود را کامل انجام داده باشند و برخی دیگر ۱۸ بازی! اما این ناهماهنگی در برگزاری دیدار تیم‌ها باعث شده تا اتفاقات جالبی در جدول رده‌بندی رخ بدهد؛ تیم‌های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک که اولین فصل حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کنند، دیدارهای هفته بیستم خود را روز گذشته برگزار کردند و حالا در جمع ۵ تیم برتر جدول قرار دارند.
هر چند حضور آن‌ها در این جایگاه موقتی است، چرا که امروز گل‌گهر سیرجان که نسبت به دو تیم تازه لیگ برتری شده دو بازی معوقه دارد می‌تواند با شکست پیکان خود را به جمع چهار تیم برتر جدول برساند؛ اما با این‌حال حتی حضور ۲۴ ساعتی تیم‌های مس رفسنجان و آلومینیوم اراک که تجربه بازی در لیگ برتر را نداشته‌اند اما حالا در جمع ۵ تیم برتر هستند، اتفاقی جالب‌توجه و نشان از عملکرد درخشان شاگردان محمد ربیعی و البته علیرضا منصوریان دارد.
مسی‌ها روز گذشته توانستند در خانه سایپا را از پیش‌روی بردارند و به ۲۸مین امتیاز فصل برسند؛ از سوی دیگر هم آلومینیوم اراک برای سومین هفته متوالی با هدایت علیرضا منصوریان به روند شکست‌ناپذیری خود ادامه داد تا با ۲۸ امتیاز و تفاضل کمتر نسبت به مس رفسنجان در جایگاه پنجم جدول باشد.
باید دید با انجام دیدارهای معوقه و البته پیگیری رقابت‌ها در ادامه فصل، دو تیم تازه لیگ‌برتری شده مس رفسنجان و آلومینیوم اراک چه جایگاهی را برای خود به دست خواهند آورد و در کدام رتبه لیگ بیستم را به پایان می‌برند.
ریش سید در پدیده سفید شد!
سرمربی جوان پدیده پس از گذراندن چند ماه سخت و بحرانی، همچنان بلاتکلیف است و هنوز نمی‌داند مسئولیت اصلی تیمش با چه کسی است.
مشکلات مالی و مالکیتی که در جمع عنابی‌پوشان مشهدی رخنه کرده، با گذشت بیش از دو ماه هنوز رتق و فتق نشده و مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال پدیده هم تمام تلاش خود را کرده است تا شاگردانش تمرکز خود را از دست ندهند و درگیر حواشی نشوند؛ اما خود مهدی رحمتی در اولین تجربه سرمربیگری‌اش به شدت روزهای سختی را تجربه می‌کند.
از مشکلات و بی‌پولی‌های تیمش که حالا به حدی رسیده که نامه تخلیه آپارتمان در اختیار سرمربی پدیده به او ابلاغ شده است؛ هر چند خود مهدی رحمتی تلاش کرده تا با پرداخت اجاره‌های معوقه که تعهد باشگاه پدیده بوده رضایت صاحب‌خانه را جلب کند اما این رفتار باشگاه در قبال سرمربی تیمش اصلا حرفه‌ای نیست؛ آن‌هم مهدی رحمتی که این روزها تلاش می‌کند تا در نقش بیشتری از یک سرمربی، امورات تیمش را سر و سامان بدهد.
در تمرین روز گذشته پدیده‌ای‌ها که پس از یک روز استراحت مجددا برای دیدار با ذوب‌آهن پیگیری می‌شد، ریش‌های سفید در چهره مهدی رحمتی نشان می‌داد که او چقدر در این ماه‌ها سختی‌های سریالی رو گذرانده و همچنان هم با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند.
او حتی سر ماجرای انتقال قاسمی‌نژاد در ظن اتهام هواداران استقلال هم قرار گرفت اما سپس مشخص شد که رحمتی نقشی در عدم حضور ستاره پدیده در جمع شاگردان مجیدی نداشته و پیشتر موافقت خود را اعلام کرده بوده است.
شاگردان مهدی رحمتی خود را برای مصاف هفته بیستم در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد مقابل ذوب‌آهن آماده می‌کنند؛ دیداری که پنجشنبه ۲۶ فروردین‌ماه برگزار خواهد شد و پدیده‌ای‌ها شانس پیروزی و صعود چند پله‌ای در جدول را در این مصاف خانگی دارند.