مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تا آخرین لحظه کاری خود به مردم خدمت کنند
مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تا آخرین لحظه کاری خود به مردم خدمت کنند

همدان، خبرنگار روزنامه جمله استاندار همدان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تا اخرین لحظه کاری خود به مردم خدمت کنند، کم کاری، سستی و اهمال به بهانه پایان فعالیت دولت نسبت به انجام وظایف از مدیران پذیرفتنی نیست. سیدسعید شاهرخی در جلسه شورای اداری استان همدان بیان کرد: تفاوتی که کار ما با هیئت وزیران […]

همدان، خبرنگار روزنامه جمله
استاندار همدان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید تا اخرین لحظه کاری خود به مردم خدمت کنند، کم کاری، سستی و اهمال به بهانه پایان فعالیت دولت نسبت به انجام وظایف از مدیران پذیرفتنی نیست.
سیدسعید شاهرخی در جلسه شورای اداری استان همدان بیان کرد: تفاوتی که کار ما با هیئت وزیران دارد این است که امروز روز پایانی کار در استان‌ها نیست.
وی تصریح کرد: مدیران در هر جایگاهی که هستند با قدرت و جدیت و انگیزه و با نیت این که خدمت‌گزاری یک فرصت خدادادی است کار خود را با قدرت ادامه دهند.
شاهرخی اضافه کرد: در استان‌ها کار و فعالیت باید با شدت ادامه پیدا کند و با جابجایی دولت نباید ضعفی در انجام امور و خدمت‌رسانی به مردم به وجود بیاید چراکه جابجایی و استقرار دولت جدید امری طبیعی است و روند خود را طی می‌کند.
وی با بیان اینکه برش ۱۰۰ روزه ای تا پایان تابستان برای اجرای برنامه ها در استان تدوین شده است، اظهار داشت: برنامه راهبردی توسعه استان همدان تا پایان سال ۱۴۰۰ تدوین شده که در قالب همین برنامه، برش ۱۰۰ روزه ای نیز برای تابستان تهیه شد که اقدامات اجرایی و فعالیت‌های مدیریتی استان در تمامی حوزه ها براساس این برنامه و سند تدوین شده بدون کوچکترین تاخیر و وقفه ای در حال انجام است.
استاندار همدان با بیان اینکه مسیر توسعه استان براساس برنامه راهبردی به طور کامل ریل گذاری شده است، تاکید کرد: این مسیر آنقدر با دقت و براساس کار علمی و کارشناسی ریل گذاری شده که مسیر دقیق رشد و توسعه استان در سال های آینده را نیز به خوبی روشن و ترسیم کرده است.
شاهرخی به عملکرد هشت ساله دولت تدبیر و امید در استان اشاره کرد و افزود: در این سال ها اقداماتی بی‌بدیل و ماندگاری در زمینه راه‌آهن، ساخت سد، توسعه کشاورزی و دیگر حوزه‌ها انجام شد و برنامه‌های دیگری نیز ریل‌گذاری شده که دولت بعدی آن‌ها را پیگیری خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه هر هفته پروژه‌های ارزشمند و تأثیرگذار که برای ده‌ها سال تأثیرات آنها را در استان خواهیم دید افتتاح می‌شوند، گفت: این پروژه‌ها در حوزه‌های بهداشت، درمان، سلامت، راه و مسکن و… است .استاندار همدان در پایان اظهار کرد: برخی از پروژه‌های دولت نیز در پاییز و زمستان آینده به بهره‌برداری می‌رسند.