مدیر روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد
مدیر روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد

علیرضا فخاری مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن طی حکمی حسین جهانی را به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی این سازمان منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، متن این حکم به شرح زیر است: نظر به تعهد، توانایی‌ها و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت […]

علیرضا فخاری مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن طی حکمی حسین جهانی را به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی این سازمان منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن، متن این حکم به شرح زیر است:
نظر به تعهد، توانایی‌ها و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مدیریت روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن منصوب می‌شوید.
روابط عمومی به عنوان پیشخوان و صف ارتباطی سازمان وظیفه مهم اطلاع‌رسانی، تبلیغات، انتقال دیدگاه‌ها، پیشنهادات و انتقادات مردم و مسئولین را برعهده دارد.
انتظار است با طراحی و برنامه‌ریزی لازم جهت تدوین و اجرای نظام جامع ارتباطات عمومی و رسانه‌ای اقدامات و فعالیت‌های سازمان را با بهره‌مندی از ظرفیت رسانه‌ها، فضای ارتباطات الکترونیک، فضای مجازی و فرهیختگان درون و برون سازمان منعکس نمایید.
همچنین در این مراسم، مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های جواد عزیزی مدیر سابق روابط عمومی این سازمان تقدیر و برای او در ادامه مسیر خدمت آرزوی توفیق و سربلندی نمود.
گفتنی است حسین جهانی مدیر روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی است و پیش از این مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” بوده است.