مسئولیت اجتماعی بسیج در همه عرصه‌ها پویا و پا برجاست
مسئولیت اجتماعی بسیج در همه عرصه‌ها پویا و پا برجاست

معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در درمراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور جمعی از بسیجیان و مدیران این سازمان برگزار شد، بر ضروت توسعه حوزه های مسئولیت اجتماعی بسیج سازمان در عرصه های مختلف تاکید کرد. معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل […]

معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در درمراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور جمعی از بسیجیان و مدیران این سازمان برگزار شد، بر ضروت توسعه حوزه های مسئولیت اجتماعی بسیج سازمان در عرصه های مختلف تاکید کرد.
معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای در درمراسم گرامیداشت هفته بسیج که با حضور جمعی از بسیجیان و مدیران این سازمان برگزار شد، بر ضروت توسعه حوزه‌های مسئولیت اجتماعی بسیج سازمان در عرصه های مختلف تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، داریوش امانی با حضور در جمع بسیجیان این سازمان ضمن تبریک هفته بسیج و قدردانی از عملکرد این حوزه اظهار داشت: بسیج یک تفکر پویا در قالب یک تشکل با مسئولیت اجتماعی متعدد است که هرجا این تفکر جریان داشته باشد و افراد با مسئولیت اجتماعی دارای چنین روحیه‌ای به عنوان بسیجی تلقی می شوند و باید قدردان این افراد که بی ادعا و خالصانه برای ادای دین و تکلیف خود جوش به سازمان و کشور و مردم تلاش می کنند؛ بدانیم.
رئیس سازمان راهداری و حمل ونفل جاده‌ای اظهار داشت: شاید تصور و تلقی برخی از نقش برجسته بسیج را به زمان دوران دفاع مقدس هدایت کند که انصافاً هم در آن زمان سرآمدی بسیج بر هیچکس پوشیده نیست اما در شرایط حاضر که کشور به بهانه های مختلف در عرصه های مختلف مورد هجمه و تحریم قرار گرفته و تنگناها و چالش هایی را پیش رو دارد، حضور بسیج به مراتب قوی تر و فراتر از زمان جنگ می تواند در رفع تنگناهای کشور و سازمان موثر واقع شود.
امانی تصریح کرد: مسولیت اجتماعی همکاران بسیجی و انتظارات از آنها الزاماً در مسایل کلان کشور و یا سازمان نیست و می تواند این مسئولیت از مسایل جزیی پیرامونی مربوط به یک همکار تا بالاترین سطح جاری شود و قطعاً این تفکر و عملکرد بسیجی، موتور محرکه سازمان خواهد بود. براساس این گزارش ایرج بیگدلی فرمانده پایگاه شهید احمدی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای نیز با ارائه گزارشی از عملکرد این پایگاه در حوزه های مختلف سازمان آمادگی بسیج را برای ورود به عرصه های مورد نیاز جهت پیشبرد و توسعه اهداف سازمان اعلام کرد و اظهار داشت:ترویج تفکر بسیجی در میان همکاران برای مسولیت پذبری اجتماعی بیشتر با توجه به رهنمودهای ریاست سازمان در الویت برنامه های پایگاه سازمان قرار خواهد گرفت و امید وارم بتوانیم بار معنایی واقعی کلمه بسیج را در حوزه مسئولیت و کارمان بیش از پیش تسری دهیم.
این گزارش حاکیست در این مراسم که قائم مقام سازمان، معاون توسعه مدیریت، مدیران کل حراست و دفتر ریاست وجمعی از همکاران بسیجی حضور داشتند از تعدادی از بسیجیان نمونه دارای خدمات شاخص با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد.