پرداخت بیش از ۷۰۰ مورد غرامت  بیمه‌ عمر توسط بیمه معلم
پرداخت بیش از ۷۰۰ مورد غرامت  بیمه‌ عمر توسط بیمه معلم

  محمد ابراهیم تحسیری در آستانه روز معلم ضمن تبریک این روز به جامعه‌ فرهنگیان از پرداخت بیش از ۷۰۰ فقره غرامت فوت معلمان کشور (بدلیل کرونا) خبر داد. مدیرعامل شرکت بیمه معلم طی پیام تبریکی به جامعه شریف فرهنگیان ابراز داشت: معلمان‌ فداکار هیچگاه سنگر علم و دانش را خالی نمی‌کنند حتی این روزها […]

 

محمد ابراهیم تحسیری در آستانه روز معلم ضمن تبریک این روز به جامعه‌ فرهنگیان از پرداخت بیش از ۷۰۰ فقره غرامت فوت معلمان کشور (بدلیل کرونا) خبر داد.
مدیرعامل شرکت بیمه معلم طی پیام تبریکی به جامعه شریف فرهنگیان ابراز داشت:
معلمان‌ فداکار هیچگاه سنگر علم و دانش را خالی نمی‌کنند حتی این روزها که جامعه شاهد مبارزه با ویروس کروناست، همچنان آموزش می‌دهند و دانش را مهمان خانه‌های دانش‌آموزان می‌کنند. بیمه معلم طی همکاری با آموزش و پرورش، مفتخر است اعلام‌دارد که بر همراهی با معلمان عزیز کشورمان مداومت می‌ورزد بخصوص در روزهای سخت کنونی که شیوع این ویروس آرامش و آسایش خاطر را تحت تاثیر قرارداده است. شرکت بیمه معلم بنابر وظیفه ذاتی خود، تلاش کرده تا در این ایام سخت در کنار جامعه فهیم فرهنگیان باشد و شاهد این مدعا نیز تعامل مستمر با آموزش و پرورش که به‌ثمر نشسته‌ است. بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از کلیه کارکنان بیمه معلم این روز بزرگ را تبریک و تهنیت عرض کنم.