پرداخت غیرحضوری خسارت عمر زمانی بیمه کوثر
پرداخت غیرحضوری خسارت عمر زمانی بیمه کوثر

    بیمه کوثر مرحله نخست از طرح آزمایشی پرداخت خسارت زیان‌دیدگان رشته عمر زمانی را با موفقیت به پایان رساند. به گزارش روابط عمومی و اعلام معاون بیمه‌های زندگی شرکت بیمه کوثر، همسو با رعایت الزامات شرایط کرونایی، بیمه کوثر در نخستین مرحله از اجرای این طرح پس از انجام مراحل تطبیق گزارش، بررسی […]

 

 

بیمه کوثر مرحله نخست از طرح آزمایشی پرداخت خسارت زیان‌دیدگان رشته عمر زمانی را با موفقیت به پایان رساند.
به گزارش روابط عمومی و اعلام معاون بیمه‌های زندگی شرکت بیمه کوثر، همسو با رعایت الزامات شرایط کرونایی، بیمه کوثر در نخستین مرحله از اجرای این طرح پس از انجام مراحل تطبیق گزارش، بررسی و تشخیص، زمستان سال ۱۳۹۹ به تعداد ۲۰۹ نفر از بیمه‌شدگان خود بیش از ۲۰میلیارد ریال خسارت پرداخت.
مرتضی کامرانی با اشاره به تداوم اجرای این طرح در سال جدید، افزود: تاکنون در سراسر کشور، قریب ۲هزار پرونده خسارت دیگر در این رشته به صورت غیرحضوری تشکیل شده است که بابت آن‌ها از ابتدای سال‌جاری بیش از ۱۸۰میلیارد ریال خسارت پرداخته‌ایم.
وی اظهار امیدواری کرد شرکت بیمه کوثر با تکیه بر توانمندی نیروی انسانی و همگام با اقتضائات هزاره سوم، به ویژه در بحران فعلی کرونا، با بهره‌گیری هرچه بیشتر از فن‌اوری‌ها و ابتکارات نو، بتواند خدمات خود را در بسترهای غیرحضوری ارایه دهد.

 

 

بازدهی ۵۴ درصدی بیمه باران در نخستین سال فعالیت
بیمه باران در راستای عمل به تعهد خود مبنی بر گزارش‌دهی شفاف و مستمر، سود سه‌ماه چهارم سال ۱۳۹۹ را اعلام کرد.
این شرکت در نخستین سال فعالیت خود به عنوان دومین شرکت تخصصی در حوزه‌ بیمه‌های زندگی، با بازدهی ۳/ ۵۴ در سبد پرریسک دو بیمه‌نامه ترنم و تبسم توانست رکورد تازه‌ای را در صنعت بیمه برجای بگذارد. بنابر این گزارش، در سه ماه انتهایی سال ۹۹ سبد پرریسک شامل سود ۲/ ۷ درصدی، سبد ریسک متوسط سود ۹/ ۶ درصدی و سبد کم‌ریسک سود ۷/ ۶ درصدی شدند تا با محاسبه سود سه ماهه پیشین، هر کدام به مجموع سود ۳/ ۱۴ در سبد پریسک، ۷/ ۱۳ در سبد ریسک متوسط و ۳/ ۱۳ درصد در سبد کم‌ریسک در ۶ ماه دوم سال ۹۹ برسند.
سبد سرمایه‌گذاری پرریسک دو محصول ممتاز بیمه باران یعنی بیمه‌نامه ترنم (بیمه زندگی به شرط حیات) و تبسم باران (بیمه زندگی و تشکیل سرمایه) هم پیش از این در ۹ ماه سال گذشته به بازدهی ۴۷ درصدی رسیدند.
شرکت بیمه باران که از ابتدای سال‌جاری فعالیت خود را به عنوان یک شرکت تخصصی در حوزه بیمه‌های زندگی آغاز کرد، در نظر دارد با ارائه طرح‌های نوین و کارآمد، راهکار صنعت بیمه برای پس‌انداز کردن در شرایط کنونی کشور باشد.