پیام معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای به مناسبت هفته بسیج
پیام معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای به مناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمن الرحیم وَ إِنَّ جُنْدَنا لَهُمُ الْغالِبُونَ و لشکر ما در تمام صحنه‌ها پیروزند.سوره صافات – آیه ۱۷۳ همزمان با هفته بسیج، داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، با صدور پیامی این هفته را تبریک گفت . متن این پیام به شرح ذیل است: […]

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ إِنَّ جُنْدَنا لَهُمُ الْغالِبُونَ
و لشکر ما در تمام صحنه‌ها پیروزند.سوره صافات – آیه ۱۷۳
همزمان با هفته بسیج، داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای، با صدور پیامی این هفته را تبریک گفت . متن این پیام به شرح ذیل است:
بسیج از دستاوردها و سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی و حاصل دوراندیشی و بصیرت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و نمادی از حضور خالصانه و فعالانه مردم در صحنه است و بسیجیان با روحیه اخلاص شجاعت و مجاهدت در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی همواره نقش آفرینی کرده و صحنه های بی بدیل از عشق، ایثار و از خودگذشتگی را به منصه ظهور رسانده‌اند.
ضمن گرامیداشت هفته بسیج و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نیروی مردمی بسیج به لازم می‌دانم این هفته را به تمامی بسیجیان دلاور به ویژه رانندگان و راهداران عزیز و تلاشگر کشورمان که با روحیه بسیجی، اخلاص و مجاهدت در خدمت رسانی شبانه روزی به هموطنان ارجمند در بخش های حمل و نقل جاده‌ای، راهداری و نگهداری راه‌ها و احداث و توسعه راه‌های فرعی و روستایی کشور نقش موثری ایفا می کنند، تبریک و تهنیت عرض نمایم.
از درگاه پروردگار متعال عزت و اقتدار ایران اسلامی و همه بسیجیان دلاور کشورمان را مسئلت دارم.
داریوش امانی

معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای
برقراري پروازهاي بين ايران و جمهوري آذربايجان يکي از محورهاي گفتگو بين مقامات دو کشور
معاون نخست وزير و رئيس کميسيون مشترک همکاري هاي اقتصادي، تجاري و فرهنگي جمهوري آذربايجان و هيات همراه ايشان توسط رئيس سازمان هواپيمايي کشوري بدرقه شدند.
به گزارش روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان به هنگام بازگشت در نشستی کوتاه با کاپیتان محمد محمدی بخش معاون وزیر و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به برقراری پروازهای بین دو کشور که یکی از محورهای مطرح شده در نشست با وزیر راه و شهرسازی بود تاکید کردند.