چابک سازی و سرعت عمل ‌در انجام امور از اولویت های بانک ملی
چابک سازی و سرعت عمل ‌در انجام امور از اولویت های بانک ملی

      معاون شعب بانک ملی ایران اظهار کرد: امسال برنامه استراتژیک بانک به نحوی طرح ریزی خواهد شد که بانک تنها و تنها در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)و تحقق شعار سال با حفظ منافع نظام حرکت کند. همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان خراسان رضوی بانک به صورت وبینار […]

 

 

 

معاون شعب بانک ملی ایران اظهار کرد: امسال برنامه استراتژیک بانک به نحوی طرح ریزی خواهد شد که بانک تنها و تنها در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)و تحقق شعار سال با حفظ منافع نظام حرکت کند.
همایش بررسی عملکرد اداره امور شعب استان خراسان رضوی بانک به صورت وبینار و با حضور حسن مونسان معاون شعب بانک، فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه دو کشور، بهرام واقفی رییس اداره کل بازاریابی و امور مشتریان، حمید صفای نیکو رییس اداره امور شعب خراسان رضوی، کارشناسان معاونت شعب و اداره کل استراتژیک، معاونین و روسای شعب ممتاز و حوزه ها، کارشناسان و روسای دوایر اداره امور برگزار شد.
در این جلسه مونسان به وضعیت اقتصادی کشور و شعار سال که به عنوان سال «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» تعیین شده اشاره و اعلام کرد: مدیر عامل بانک دکتر حسین زاده نیز در سخنرانی نوروزی خود بر توجه به این موضوع صحه گذاشت.
وی با تقدیر از اقدامات صورت گرفته درخصوص شاخص های عملکردی در سطح واحدهای استان خراسان رضوی، خواستار همسویی هر چه بیشتر ظرفیت موجود با ارکان نظام شد.
عضو هیات عامل بانک در ادامه گفت: باید در همین ابتدا ارزیابی سال قبل را در تحقق شعار مدنظر قرار دهیم.
وی ضمن تاکید بر ارائه برنامه های منسجم در قبال شعار مقام‌ معظم رهبری (مدظله العالی) در بخش تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، چابک سازی و سرعت عمل ‌در به سرانجام رساندن امور را از اولویت های کاری سال جدید عنوان و گفت: در همین راستا به زودی بسته های جدید اعتباری با رویکردی کاملا متفاوت ارائه خواهد شد.
مونسان با بیان اینکه مقاوم سازی بانک موجب مقاوم سازی اقتصاد کشور می شود و تا سطح آگاهی همکاران را افزایش ندهیم این امر میسر نخواهد شد، تاکید کرد: برای بالا بردن سطح اگاهی همکاران  نباید بلوغ سازمانی را فراموش کنیم و اگر بخواهیم به شعار سال عمل نمائیم باید خودمان یک به یک به آن عمل کرده و در این جهت گام برداریم  و این امر جز با تلاش و همت همکاران امکان پذیر نیست.
همچنین فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه دو کشور نیز حضور موثر همکاران جوان و صاحب نظر که در بانک مشغول خدمت هستند را نقطه عطف حال حاضر بانک در این برهه حساس بیان و به تغییر نگرش اولیای بانک و توجه بیشتر به این عزیزان اشاره کرد.
وی تصریح کرد: همکاران ما باید به سمتی بروند که اهداف بانک سرلوحه تمامی امورشان قرار گیرد و آینده بانک قطعا با این روش روشن تر خواهد بود.
بهرام واقفی رییس اداره کل بازاریابی و امور مشتریان هم در این نشست با اشاره به نرخ ترجیحی، استفاده از این ظرفیت را فرصت خوبی برای بالا بردن جایگاه استان ها اعلام کرد.