کتاب مصور ترامپ
کتاب مصور ترامپ

دونالد ترامپ با همکاری یک انتشارات نوپا و ناشناخته کتابی شامل عکس‌هایی از رویدادهای دوران ریاست جمهوری خود منتشر می‌کند. برخلاف سنت رؤسای جمهوری پیشین آمریکا، اولین کتاب دونالد ترامپ از زمان ترک کاخ سفید مثل همیشه درباره خودش است. رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در نظر دارد یک مجموعه جلد سخت از هزاران عکس از دوران […]

دونالد ترامپ با همکاری یک انتشارات نوپا و ناشناخته کتابی شامل عکس‌هایی از رویدادهای دوران ریاست جمهوری خود منتشر می‌کند. برخلاف سنت رؤسای جمهوری پیشین آمریکا، اولین کتاب دونالد ترامپ از زمان ترک کاخ سفید مثل همیشه درباره خودش است.
رئیس‌جمهوری سابق آمریکا در نظر دارد یک مجموعه جلد سخت از هزاران عکس از دوران ریاست جمهوری خود، منتشر کند آن هم با توضیحاتی که بعضا با دستخط خود او نوشته شده است. این کتاب که سفر ما با هم (Our Journey Together) نام دارد، ۷ دسامبر (۱۶ آذر ۱۴۰۰) توسط انتشاراتی منتشر خواهد شد که پسر ترامپ، دونالد جونیور و سرجیو گور، مشاور کمپین انتخاباتی وی، تاسیس کرده‌اند. دلیل این امر احتمالا آن است که هیچکدام از ناشران شناخته شده نیویورک حاضر به عقد قرارداد با ترامپ نشدند.
ترامپ در بیانیه‌ای درباره کتاب جدیدش گفت: کتاب سفر ما با هم شامل لحظات فراموش‌نشدنی از دوران ما در واشنگتن است: ساخت دیوار در مرز جنوبی، کاهش مالیات در آمریکا، تایید نزدیک به ۳۰۰ قاضی فدرال و ۳ نفر از قضات دیوان عالی کشور، بازسازی ارتش، ساخت نیروی فضایی، سروکله زدن با کیم جونگ اون، رئیس‌جمهور شی جین پینگ، رئیس‌جمهور پوتین و دیگر رهبران جهان.
با وجود آن که رؤسای جمهور پیشین آمریکا قبل از ترامپ، از جمله باراک اوباما و جورج دبلیو بوش، در فاصله کوتاهی پس از ترک کاخ سفید برای انتشار کتاب خاطرات خود قراردادهای چند میلیون دلاری با انتشارات پنگوئن رندوم هاوس و دیگر نشرهای معروف آمریکایی منعقد کردند اما ناشران نیویورکی، به ویژه پس از یورش ۶ ژانویه حامیان ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا، در مقابل همکاری با ترامپ گارد گرفتند.