گردهمایی شکوهمند بابلی ها در حمایت از خادم الرضا(ع)
گردهمایی شکوهمند بابلی ها در حمایت از خادم الرضا(ع)

  بابل/ مجیدعرب فیروزجایی روز دوشنبه ۲۴ خردادماه همزمان با دهه گرانقدر کرامت، گردهمایی جمع بزرگی از مردم ولایت‌مدار و انقلابی بابل در حمایت از مواضع انقلابی آیت‌الله رئیسی با کمک‌های بی بدیل جناب آقای دکترسید صادق موسوی ایثارگر و خیر نیک اندیش بابلی و رئیس کمیته ایثارگران وجانبازان جبهه حامیان ولایت شمال کشور در […]

 

بابل/ مجیدعرب فیروزجایی

روز دوشنبه ۲۴ خردادماه همزمان با دهه گرانقدر کرامت، گردهمایی جمع بزرگی از مردم ولایت‌مدار و انقلابی بابل در حمایت از مواضع انقلابی آیت‌الله رئیسی با کمک‌های بی بدیل جناب آقای دکترسید صادق موسوی ایثارگر و خیر نیک اندیش بابلی و رئیس کمیته ایثارگران وجانبازان جبهه حامیان ولایت شمال کشور در میدان سردار شهید سجودی نمایندگی ایران خودرو موسوی این شهر برگزار شد.
شرکت کنندگان در این مراسم علی‌رغم گرما و شرجی هوای این ایام سال در بابل از همان لحظات نخست با حضور پرشور خود گرمای خاصی به این محفل بخشیدند و تا انتها با وجود دشواری های رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هوای تابستانه، لحظه‌ای از حمایت قاطع خود از جریان انقلابی به راه افتاده در کشور دست نکشیدند.
آنان با اشاره به اینکه کشور در طول هشت سال گذشته با مشکلات بسیاری روبرو بوده تاکید کردند که تا پایان این مسیر و برای تغییر وضع موجود ایستاده‌اند. افراد شرکت کننده در این مراسم بر ضرورت حضور پرشور مردم در انتخابات و انتخاب با بصیرت نیز تاکید کردند.

این گردهمایی که همزمان با دهه کرامت و سالروز میلاد باسعادت فاطمه معصومه(س) نیز بود با برنامه‌های جالبی همراه بود که نشانه هایی زیبا و بی‌بدیل از فرهنگ اسلامی نخستین پایگاه شیعه در ایران یعنی مازندران را در خود داشت. در ابتدا اهدای گل سرخ به حاضرین با تصویر آیت‌الله رئیسی و سپس برنامه‌های بومی محلی از جمله موسیقی زیبا و اصیل مازندرانی به اجرا درآمد.
مجری توانمند این همایش به آیت‌الله رئیسی لقب خادم الرضا را داد و جمع کثیر حاضر در میدان شهید سجودی تاکید کردند که در انتخابات پیش‌رو بدون شک سرنوشت مملکت امام زمان را به دست خادم جد بزرگوار ایشان خواهند سپرد.
با توجه به تحرکات ویژه جبهه انقلاب در بابل و با کمک خیرین محترم مردم به نظر می‌رسد مردم شهر بهارنارنج تصمیم خود را برای انتخابات گرفته‌اند و همه خواهان یک دولت برای “ایران قوی” در اینده هستند. قطعا یکی از مهمترین ویژگی چنین دولتی این است که دولت قوی، دولت جوانان است؛ دولتی که ارکان و مسئولیت های اصلی را به جوانان شجاع، تحول خواه، متخصص، پاک و ضدفساد واگذار می‌کند.
این اجتماع باشکوه، وحدت و برادری در سایه طلوع مجدد خورشید اسلام و انقلاب را بازهم به نمایش گذاشت زیرا از تمام اقشار جامعه در آن حضور به هم رساندند و با سلایق متفاوت در زیر پرچم انقلاب و خادم الرضا جمع شدند. حضور اقشار محروم جامعه و افراد تحت پوشش نیز از نکات دیگر این مراسم به یاد ماندنی بود. این اتفاق ثابت کرد که دل‌های آحاد مردم بابل و مازندران با هم متحد و در سایه نور ایمان همه برادر یکدیگر هستند.
در این جمع پرشور بی نظیر آیت‌الله دکتر نوچمنی دبیرکل جبهه حامیان ولایت آیت‌الله رئیسی با اشاره به روز انتخابات گفت: با وجود شما مردم دلسوز انقلاب و رهبر، انشاالله در روز ۲۸ خرداد شاهد جشن پیروزی آیت الله رئیسی خواهیم بود. مراسم‌های زیادی در کشور وجود داشت که باید میرفتم اما وقتی متوجه شدم بخشی از مراسم شما بابلی‌های عزیز مختص جانبازان و ایثارگران است بر خود واجب دانستم که در جمع شما حاضر باشم و سلام حضرت آیت‌الله رئیسی را به شما ابلاغ کنم.
وی از عدم توجه برخی مسئولان به ایثارگران و جانبازان گلایه کرد و افزود: شما ولی نعمتان این مرز و بوم هستید و با کمک آِیت‌الله رئیسی انشالله می‌توانیم حقوق نادیده شما در جامعه را دوباره احیا کنیم.
در پایان دکتر سید صادق موسوی از جانبازارن جنگ تحمیلی و رئیس کمیته جانبازان و ایثارگران حبهه حامیان ولایت شمال کشور از همه اقشار مردم و به‌ویژه جانبازان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا برای حضور گرم و پرشور در این مراسم قدردانی نمود و از آنان درخواست کرد تا با حضور پررنگ در پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح و یاور مستضعفان حضرت آیت‌الله رئیسی؛ بار دیگر مانند دوران دفاع مقدس از نظام و انقلاب پاسداری نمایند.
وی همچنین از تمامی دست‌اندرکاران به ویژه نیروهای انتظامی و امنیتی شهر بابل برای برقراری مثال زدنی نظم و انضباط در این همایش بزرگ صمیمانه تشکر کرد.