گزینه‌هایی برای نخریدن!
گزینه‌هایی برای نخریدن!

  دو تیم استقلال و پرسپولیس بی‌میل نیستند چند بازیکن خارجی به ترکیب تیم خود اضافه کنند اما درحالی که اکثر پرونده‌های تیم‌های ایرانی در فیفا به این دو باشگاه مربوط می‌شود مشخص نیست آیا درنهایت می‌توانند با خرید بازیکنان خارجی تیم خود را تقویت کنند یا نه. دو تیم استقلال و پرسپولیس بی‌میل نیستند […]

 

دو تیم استقلال و پرسپولیس بی‌میل نیستند چند بازیکن خارجی به ترکیب تیم خود اضافه کنند اما درحالی که اکثر پرونده‌های تیم‌های ایرانی در فیفا به این دو باشگاه مربوط می‌شود مشخص نیست آیا درنهایت می‌توانند با خرید بازیکنان خارجی تیم خود را تقویت کنند یا نه.
دو تیم استقلال و پرسپولیس بی‌میل نیستند چند بازیکن خارجی به ترکیب تیم خود اضافه کنند اما درحالی که اکثر پرونده‌های تیم‌های ایرانی در فیفا به این دو باشگاه مربوط می‌شود مشخص نیست آیا درنهایت می‌توانند با خرید بازیکنان خارجی تیم خود را تقویت کنند یا نه. الکساندر پرییوویچ و سباستین جیووینکو دو بازیکنی بودند که به ترتیب مورد توجه پرسپولیس و استقلال قرار داشتند اما به‌نظر نمی‌رسد این دو بازیکن شانسی برای حضور در لیگ ایران داشته باشند. سایت ترانسفرمارکت در بخش شایعاتی که درباره بازیکنان خارجی مدنظر تیم‌های ایران شنیده می‌شود نام فرانچسکو مارجیوتا، مهاجم ۲۸ساله ایتالیایی را گزینه استقلال قرار داده اما شانس حضورش در این باشگاه را کم ارزیابی کرده است. این مهاجم سابقه بازی در تیم‌های یوونتوس، مونزا و کیه‌وو را در کارنامه دارد و ۷۰۰هزار یورو قیمت‌گذاری شده است. ککو گونتان اسپانیایی هم که پیش از این در باشگاه‌های وایدولید، خیرونا، کاتانیا، ایبار، مالاگا و لاکرونیا بازی کرده و درحال حاضر بدون تیم است نیز دیگر بازیکنی است که ممکن است در فصل جدید راهی استقلال شود اما این بازیکن ۸۰۰هزار یورویی هم فعلا شانس بالایی برای آبی‌پوش شدن ندارد. در ادامه این فهرست نام یک مهاجم ۲۴ساله برزیلی به‌نام گابریلزینیو نیز دیده می‌شود که با باشگاه دسته دومی ریو‌آوه پرتغال یک‌سال دیگر قرار داد دارد. پرسپولیس هم دو برزیلی را در لیست خود دارد که هر دو بالای ۳۰سال هستند و البته به‌عقیده ترانسفرمارکت شانس حضورشان در این تیم چندان زیاد نیست. فرناندائو ۳۴ساله که پیش از این در پالمیراس، باهیا، فنرباغچه، بورسااسپور و الوحده عربستان سابقه بازی داشته و کی‌روش استنلی که ۴سال در فوتبال ایران بازی کرده و بازیکنی شناخته‌شده برای هواداران ایرانی است به پرسپولیس لینک شده‌اند اما این تیم که ظاهرا همچنان در خرید بازیکن خارجی با مشکل روبه‌رو است و البته به‌تازگی پنجره نقل‌وانتقالاتی‌اش نیز بسته شده است فعلا اولویت‌های دیگری در فصل تابستان دارد.