۱۳مرکز تجمعی جدید در استان برای تزریق واکسن کرونا فعال شده است
۱۳مرکز تجمعی جدید در استان برای تزریق واکسن کرونا فعال شده است

همدان- خبرنگار روزنامه جمله معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه واکسن کرونا به اندازه کافی و بیش از نیاز برای استان تامین شده است، گفت: با دستور استاندار به فرمانداران و جهت رفاه مردم ۱۳مرکز تجمعی جدید در استان برای تزریق واکسن کرونا فعال شده است. مصطفی آزادبخت در کمیته اطلاع […]

همدان- خبرنگار روزنامه جمله
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه واکسن کرونا به اندازه کافی و بیش از نیاز برای استان تامین شده است، گفت: با دستور استاندار به فرمانداران و جهت رفاه مردم ۱۳مرکز تجمعی جدید در استان برای تزریق واکسن کرونا فعال شده است.
مصطفی آزادبخت در کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: متاسفانه عادی انگاری مردم باعث شیوع موج پنجم ویروس کرونا گردیده است، که در این زمینه لازم است رسانه‌ها و فضای مجازی حساسیت مردم نسبت به ویروس کرونا را افزایش دهند.
وی افزود: با توجه به فعالیت دانشگاه‌ها علوم پزشکی استان همدان مازاد بر سهمیه واکسن کرونا برای استان دریافت شده است که مردم باید برای پیشگیری از تجمع و ازدحام نسبت به حضور در وقت اعلامی و تزریق واکسن اقدام کنند. وی اضافه کرد: انواع واکسن کرونا برای استان همدان تهیه شده و انتخاب نوع واکسن تزریقی به افراد واگذار شده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری همدان از فعالان رسانه‌ای خواست تا از شیوه‌های نوین و به روز برای فرهنگسازی رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم استفاده کنند.
آزادبخت بیان کرد: در صورت همراهی مردم با مصوبات ستاد کرونا و رعایت شیوه‌نامه‌های ابلاغی به طور حتم در کنترل کرونا موفق خواهیم بود.
وی اضافه کرد: بیش از ۹۰ درصد علت ابتلا به کرونا در استان همدان، حضور در دورهمی‌های خانوادگی و اجتماعات است که امید می‌رود شاهد تجمع در شرایط کرونایی نباشیم.
آزادبخت افزود: با توجه به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر بستن ورودی‌ها، این طرح با محوریت فرمانداری، توسط پلیس و با همکاری بسیج و هلال احمر اجرا می‌شود و در صورت ورود خودروها به محدوده شهر برای مالکان آنها پیامک هشدار ارسال می‌شود.
وی با بیان اینکه تردد خودروهای غیر بومی در همدان کاهش داشته است، اظهار داشت: سه هزار و ۸۰۰ همدانی دارای خودروی پلاک تهران هستند.
آزادبخت ادامه داد: کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی باید حساسیت مردم نسبت به ویروس کرونا را افزایش دهند.