سه فیلم «خوک»، «جشن دلتنگی» و «آن سوی ابرها» برخلاف انتظارات همچنان خوب نمی‌فروشند تا «تگزاس» به تنهایی جور کم استقبالی از گیشه را بکشد. به گزارش جمله به نقل از ایرنا ، افت فروش فیلم‌هایی سینمایی که با آغاز اکران دوم فیلم‌های نوروز آغاز شده همچنان ادامه دارد و هر چند نوع انتخاب فیلم […]

سه فیلم «خوک»، «جشن دلتنگی» و «آن سوی ابرها» برخلاف انتظارات همچنان خوب نمی‌فروشند تا «تگزاس» به تنهایی جور کم استقبالی از گیشه را بکشد.

به گزارش جمله به نقل از ایرنا ، افت فروش فیلم‌هایی سینمایی که با آغاز اکران دوم فیلم‌های نوروز آغاز شده همچنان ادامه دارد و هر چند نوع انتخاب فیلم ها به نظر می رسید با اقبال بیشتری مواجه شوند اما همچنان فیلم‌ها خوب نمی‌فروشند.

البته آغاز ماه مبارک رمضان و نزدیک شدن به فصل امتحانات مدارس و دانشگاهها و کنکور نیز در این بی‌رونقی گیشه بی‌تاثیر نبوده است تا جایی که استفاده از برگ‌های برنده‌ای مثل اکران افطار تا سحر نیز مورد استقبال سینماداران قرار نگرفت و حتی با مساعدت شورای صنفی نمایش هم هیچ سینماداری از این طرح استقبال نکرد.

در بررسی تازه‌ترین فروش فیلم‌های اکران دوم نوروز همچنان دو فیلم «تگزاس» و تا حدودی «عصبانی نیستم» خوب می‌فروشند و سه فیلم «خوک»، «جشن دلتنگی» و «آن سوی ابرها» نیز ناکام محض در گیشه بودند تا جایی که کل فروش این فیلم‌ها بعد از سه هفته نمایش به اندازه یک روز فروش «تگزاس» هم نبوده است.

در تازه‌ترین جدول فروش فیلم های در این هفته، فیلم سینمایی «تگزاس» با یک میلیارد و ۸۷ میلیون تومان همچنان در صدر پُرفروش‌های هفته قرار دارد.