۴ فوتی و ۱۴ مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس یزد- مشهد
۴ فوتی و ۱۴ مصدوم در حادثه واژگونی اتوبوس یزد- مشهد

یزد مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس یزد- مشهد، گفت: این حادثه چهار فوتی و ۱۴ مصدوم به جای گذاشت. «سیدحسین طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس یزد- مشهد، اظهار کرد: این رخداد ساعت ۲۰:۴۷ شب گذشته چهارم دیماه ۳۰ […]

واژگونی اتوبوس

یزد مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس یزد- مشهد، گفت: این حادثه چهار فوتی و ۱۴ مصدوم به جای گذاشت.

«سیدحسین طباطبایی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس یزد- مشهد، اظهار کرد: این رخداد ساعت ۲۰:۴۷ شب گذشته چهارم دیماه ۳۰ کیلومتری محور خرانق به ساغند اتفاق افتاده است.

وی افزود: این اتوبوس با ۲۶ سرنشین از یزد عازم مشهد مقدس بوده که به دلیل تصادف با یک دستگاه تریلر از مسیر خود منحرف و واژگون شده است.

مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد با اشاره به اعزام ۱۳ نیروی عملیاتی، چهار کد آمبولانس زمینی، یک کد هلال احمر و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس اورژانس به محل حادثه، گفت: در حادثه دلخراش ۱۸ نفر فوت و مصدوم شدند که از این تعداد چهار نفر فوتی و مابقی مصدوم و برای درمان قطعی راهی بیمارستان شدند.

طباطبایی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: یک نفر از مصدومین این حادثه به بیمارستان افشار، چهار نفر به بیمارستان شهید رهنمون و ۹ نفر به بیمارستان شهید صدوقی منتقل شدند.