معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از مصدوم شدن ۶ نفر در حادثه رانندگی در محور تهران – کرج خبر داد. عباس صفری اظهار کرد: این حادثه در خط شمالی آزادراه تهران- کرج و در محدوده گرمدره رخ داد. وی ادامه داد: در این حادثه دو دستگاه اتوبوس با هم […]

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از مصدوم شدن ۶ نفر در حادثه رانندگی در محور تهران – کرج خبر داد.
عباس صفری اظهار کرد: این حادثه در خط شمالی آزادراه تهران- کرج و در محدوده گرمدره رخ داد.
وی ادامه داد: در این حادثه دو دستگاه اتوبوس با هم برخورد کردند که بر اثر آن ۶ نفر مصدوم و پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل شدند.
صفری تصریح کرد: علت حادثه به طور دقیق هنوز مشخص نیست و توسط پلیس راه در دست بررسی قرار دارد.

 

توفان در ایتالیا بیش از ۲۰ کشته برجای گذاشت

بارش باران و وزش بادهای شدید در ایتالیا طی یک هفته گذشته جان دست‌کم ۲۰ نفر را گرفت. این توفان علاوه بر وارد کردن خسارت‌های شدید به مناطق شهری، هزاران هکتار از جنگل‌های شمال این کشور را نیز کاملاً تخریب کرد. «لوکا زایا» فرماندار ناحیه ونتو در این ارتباط می‌گوید: اوضاع شبیه شرایط پس از زلزله است. هزاران هکتار از جنگل‌ها با خاک یکسان شده؛ گویی یک اره برقی بزرگ درخت ها را قطع کرده باشد.بر اثر وزش بادهایی با سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت و تخریب زیرساخت‌های مهم، برق ۱۶۰هزار خانوار در این منطقه قطع شده است.

 

ریزش انبار آمازون
در آمریکا دو کشته داد

ریزش و تخریب یک انبار بزرگ کالا در ایالت بالتیمور آمریکا منجر به کشته شدن دو نفر شد. علت این تخریب فرو ریختن یک دیوار به طول ۱۵ متر بوده است.
ریزش این دیوار به دنبال وقوع یک توفان نسبتا شدید محلی رخ داده است. دو نفری که کشته شده اند وابسته به یک شرکت خارجی همکار با آمازون بوده اند.
اگر چه بعد از این حادثه نیروهای امدادی به سرعت در محل حادثه حاضر شده اند، اما شدت جراحات وارده در حدی بوده که افراد آسیب دیده جان خود را از دست داده اند.