رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جزئیاتی از دیدار خود با نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.   سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از دیدار خود با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به دعوت نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: عصر روز […]

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جزئیاتی از دیدار خود با نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.

 

سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از دیدار خود با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به دعوت نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: عصر روز گذشته به دعوت کمیسیون به همراه معاونان سازمان به کمیسیون رفتیم و درباره جایگاه این سازمان و توان آن  در جهت اعتلای فرهنگ و جریان سازی فرهنگ عمومی به ارائه گزارش پرداختیم. همچنین برنامه‌های کوتاه مدت و بلند مدت سال ۹۷ نیز ارائه شد و اعضا خواستار این شدند که این برنامه‌ها در قالب یک پیوست فرهنگی به کمیسیون ارائه شود.

 

وی ادامه داد: در این جلسه گزارشی نیز از برنامه‌های ستاد ویژه ماه رمضان و ستاد ویژه چهل‌سالگی انقلاب اسلامی ارائه شد و تاکید کردیم که رویکرد ما در سازمان بر اساس مشارکت مردم و مردم محوری است و سعی داریم با رویکرد حداکثری جوانان برنامه‌ها را اجرا کنیم. همچنین تاکید شد که ما با ۵۰۰ مرکزی که در اختیار داریم و اعتمادی که مردم به ما دارند می‌تواند در جهت آموزش‌هایی برای ارتقای سبک زندگی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی و تحکیم خانواده نیز گام بردارد و مساله حقوق شهروندی و آموزش آن را به یکی از موضوعات جدی در دستور کار سازمان مبدل کند.