مقامات داخلی ایتالیا اعلام کردند: شمار قربانیانِ طوفان اخیر که خسارات گسترده در این کشور برجای گذاشته دست‌کم به ۲۹ تن رسیده‌ است. مقامات ایتالیایی با بیان اینکه طوفان و بارش باران شدید در مناطقی از این کشور همچنان ادامه دارد، اظهار داشتند: تاکنون ۲۹ تن بر اثر این حوادث طبیعی جان خود را از دست […]

مقامات داخلی ایتالیا اعلام کردند: شمار قربانیانِ طوفان اخیر که خسارات گسترده در این کشور برجای گذاشته دست‌کم به ۲۹ تن رسیده‌ است. مقامات ایتالیایی با بیان اینکه طوفان و بارش باران شدید در مناطقی از این کشور همچنان ادامه دارد، اظهار داشتند: تاکنون ۲۹ تن بر اثر این حوادث طبیعی جان خود را از دست داده‌اند. در شهر سیسیل، طغیان یک رودخانه باعث شد دو ساختمان مسکونی به زیر آب فرو رود که بر اثر آن اعضای دو خانواده کشته شدند. همچنین در منطقه «کاستلداچیا» ۹ نفر از اعضای یک خانواده جان خود را از دست دادند.

برخورد مرگبار کامیون
با ۳۱ خودرو در چین

در حادثه رانندگی که در شمال غرب چین رخ داد دست‌کم ۱۵ نفر کشته شدند.
بنابر اعلام رسانه‌های محلی در این سانحه رانندگی که در استان «گانسو» اتفاق افتاد دست‌کم ۱۵ تن کشته و تعداد ۴۴ نفر دیگر مجروح شدند.
گزارش‌ها حاکی از کشته شدن ۱۴ تن و مصدومیت ۳۴ نفر در این حادثه بوده است. همچنین گفته شده که وضعیت جسمی ۱۰ نفر از مصدومان نامساعد است.
در این حادثه راننده یک دستگاه کامیون کنترل آن را از دست داد و با ۳۱ خودروی دیگر برخورد کرد.

 

جوان فنلاندی چند نفر
را با قیچی مصدوم کرد

پلیس فنلاند از حمله یک مهاجم جوان با چاقو به چندین نفر در غرب این کشور خبر داد.
در این حادثه که در سواحل غربی فنلاند در منطقه روما اتفاق افتاد، مرد جوانی با قیچی به یک نفر حمله کرد.
همچنین قربانی بعدی او به داخل ساختمانی فرار کرد که متهم با شکستن شیشه وارد ساختمان شد و به سه نفر دیگر حمله‌ور شد.
خبرگزاری شینهوا منتشر کرد: انگیزه این جوان ۱۹ ساله از این اقدام مشخص نیست. همچنین هیچ یک از مصدومان آسیب جدی ندیده‌اند.