بخشدار هزارجریب نکا در استان مازندران گفت: سقوط یک دستگاه خودروی پاترول به دره ای در مسیر روستای بادابسر به حسین‌آباد ۳ کشته بر جا گذاشت. محمد محمدیان با اظهار اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، گفت: این افراد در حال رفتن به مزرعه بودند که این حادثه به وقوع پیوست. محمدیان افزود: […]

بخشدار هزارجریب نکا در استان مازندران گفت: سقوط یک دستگاه خودروی پاترول به دره ای در مسیر روستای بادابسر به حسین‌آباد ۳ کشته بر جا گذاشت.
محمد محمدیان با اظهار اینکه علت این حادثه در دست بررسی است، گفت: این افراد در حال رفتن به مزرعه بودند که این حادثه به وقوع پیوست. محمدیان افزود: در این حادثه ۳ نفر از افراد در دم جان باختند و ۴ نفر مجروح به بیمارستان نکا منتقل شدند.
شهرستان ۱۲۰ هزار نفری نکا در شرق مازندران واقع شده و دارای ۲ بخش مرکزی و هزارجریب است.

 

 

کشف جسد جوان قوچانی
در چاه منزلی مخروبه

بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب قوچان گفت: جسد جوانی که در چاه منزلی مخروبه در قوچان رها شده بود، کشف و قاتل وی دستگیر شد.  امیرحسین پورآریا اعلام کرد: در پی اعلام مفقود شدن جوان ۲۷ ساله موضوع به پلیس آگاهی قوچان ارجاع شد.وی افزود: در مراجعات مکرر اعضای خانواده فرد مفقود، ظن جنایت در این پرونده احساس و دستورات ویژه برای بررسی احتمالات وقوع جنایت صادر شد.وی اظهار داشت: پلیس آگاهی طی تحقیقات لازم، قاتل را که قصد فروش خودروی مقتول را داشت، شناسایی و در یک اقدام ضربتی او را دستگیر کرد.

 

مرگ عابر پیاده در حادثه برخورد
با قطار یزد

مرد میانسالی که قصد عبور از ریل قطار در محدوده ایستگاه یزد را داشت، در اثر برخورد با قطار یزد- تهران جان خود را از دست داد. مصطفی داوودی مدیر کل راه آهن یزد گفت: عابر مذکور قصد تردد غیرمجاز از ریل در محدوده یک کیلومتری ایستگاه یزد را داشت که با قطار عبوری برخورد کرد. گذرگاه و پل عابر پیاده برای عبور از ریل در این مکان ایجاد شده ولی فرد مذکور به صورت غیرمجاز از ریل عبور کرده و علی‎‎رغم بوق‎‎های ممتد راننده قطار و کاهش سرعت دچار این حادثه شده است.