مقامات روسیه از کشته شدن شش نفر و زخمی شدن سه نفر دیگر در پی جاری شدن سیلاب و گل‌رودهای ناشی از بارندگی شدید در منطقه «کراسنودار» روسیه خبر دادند. وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه ضمن تایید مرگ شش نفر در پی وقوع سیل اعلام کرد: از میان سه زخمی حادثه، دو نفر در بیمارستان بستری […]

مقامات روسیه از کشته شدن شش نفر و زخمی شدن سه نفر دیگر در پی جاری شدن سیلاب و گل‌رودهای ناشی از بارندگی شدید در منطقه «کراسنودار» روسیه خبر دادند. وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه ضمن تایید مرگ شش نفر در پی وقوع سیل اعلام کرد: از میان سه زخمی حادثه، دو نفر در بیمارستان بستری شده و یک نفر نیز مفقود است.حدود ۳۳۰ وسیله نقلیه و ۱۵۰۰ نفر برای کمک به مقابله با این حادثه طبیعی مستقر شده‌اند. در همین حال حرکت ۳۶ قطار حامل بیش از ۹۰۰۰ مسافر با تأخیر مواجه شده است.

 

سقوط مرگبار ۲ گردشگر
از صخره‌ای در کالیفرنیا

دو گردشگر در پی سقوط از لبه صخره ای معروف در «پارک ملی یوسیمیتی» واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا جان خود را از دست دادند. سخنگوی این پارک اعلام کرد: یک گردشگر اجساد یک زن و مرد گردشگر دیگر را در روز چهارشنبه مشاهده کرده و به مقامات پارک اطلاع داده است. رنجرهای «پارک ملی یوسیمیتی» در تلاش برای بازیابی این دو جسد بوده و تحقیقات را در مورد این که این حادثه دقیقا چه زمانی و در چه نقطه ای از صخره معروف «تافت پوینت» رخ داده، آغاز کرده اند.

 

کشته شدن زائران ایرانی
در بصره

یک منبع خبری در استان بصره عراق از کشته شدن چند زائر ایرانی در حادثه رانندگی در آزادراه ارتباطی این استان با دیگر استان‌ها خبر داد. یک منبع خبری در استان بصره عراق با اعلام این خبر اظهار کرد: در اثر برخورد دو خودرو با یکدیگر در مسیر غرب این استان پنج سرنشین از جمله چند زائر ایرانی جان خود را از دست دادند. این منبع خبری افزود: دیگر سرنشینان این دو خودرو مجروح شده و به بیمارستان انتقال یافتند. همچنین، استان بصره دائماً شاهد حوادث رانندگی است که به کشته و مجروح شدن شهروندان عراقی و زائران منجر می‌شود.